O firmie

O firmie

historia powstania i zakres działania

Spółdzielnia Pracy INWESTPROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKI w Kielcach powstała w 1990 roku na bazie Zakładu Projektowania i Usług Inwestycyjnych Inwestprojekt działającego od 1958 roku. Projektowanie i nadzór inwestorski jest naszą tradycyjną domeną.

Dysponujemy stałą kadrą inżynieryjno - techniczną w każdej branży procesu inwestycyjnego. Dwie pracownie projektowe wielobranżowe, pracownia realizacji inwestycji zapewniają pełną obsługę inwestorską. Wysoka jakość świadczonych usług wynika również z działalności w firmie zespołu innowacyjno - wdrożeniowego, który w sposób ciągły zapoznaje projektantów oraz inspektorów nadzoru z nowoczesnymi technologiami we wszystkich branżach procesu budowlanego. Zapewniamy pełną obsługę inwestorską w zakresie przygotowania, projektowania oraz nadzoru realizacji inwestycji.

W swoim dorobku posiadamy bardzo dużą ilość obiektów zaprojektowanych na terenie Kielc i województwa Świętokrzyskiego oraz w innych rejonach Polski w zakresie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, służy zdrowia i oświaty.

Firma w liczbach

statystyki naszych działań

40

Ilość osób w naszym zespole

1958

Data założenia

578

Zadowolonych Klientów

2178

Wykonanych projektów